Gå till innehåll

Star Trek Into Darkness i rubrikerna 26 oktober 2012


Rekommenderade inlägg

Postad (redigerade)

  • Den första trailern för Star Trek Into Darkness släpps i slutet av året. Det berättar regissören JJ Abrams för Aintitcool.com. Sajtens redaktör Harry Knowles gör kanske den mest underligaste intervjun med Abrams som någon har gjort. Se den
    (Harry börjar prata Star Trek efter cirka 13 minuter).
  • Benedict Cumberbatch, som spelar filmens skurk, kommenterar Into Darkness stora budget i en intervju med tidningen Total Film: "Allt blir större. Dina timmar mer konstiga. Du arbetar hårdare till viss del. Star Trek är en actionfilm lika mycket som det är sf-drama. Det innebar mycket träning, men du fick leka med större leksaker," rapporterar Trekweb.com.

[ Till originalnyheten ]

Redigerad av Nyhet

Var med i konversationen

Du kan skriva ett inlägg nu och registrera dig senare. Om du har ett konto, logga in nu för att skriva inlägg med ditt konto.

Gäst
Svara i detta ämne...

×   Inklistrad som formaterad text.   Klistra in som klartext istället

  Only 75 emoji are allowed.

×   Din länk har automatiskt bäddats in.   Visa som länk istället

×   Ditt tidigare innehåll har återställts.   Rensa editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Skapa nytt...