Aike Postad 22 November, 2012 Rapport Postad 22 November, 2012 Jag klickade nyligen gilla på Star Trek Databas fansida. Men än så länge har jag inte sett en enda nyhet i på min vägg på Facebook. Är det så för er övriga med? Eller vad kan detta bero på? Med tanke på att det sällan är någon som gillar nyheterna där så får det mig att undra att vissa eller till och med alla inte ser dem.
O'Brien Postad 22 November, 2012 Rapport Postad 22 November, 2012 Detta måste provas, jag har inte haft databasen bland mina "gilla" tidigare.Näe, jag ser heller inget på väggen, kollar jag min profilsida står att jag gillar Star Trek DB.
Aike Postad 22 November, 2012 Författare Rapport Postad 22 November, 2012 Samtidigt tror jag det behövs publiceras en nyhet innan du ska ha möjlighet att se en. Så du får nog vänta tills nästa nyhet innan du vet säkert. En möjlig förklaring kan dock vara att Facebook inte låter alla längre se alla uppdateringar från fansidor eftersom de vill att man ska betala för att de ska visas för alla.
Pjotr'k Postad 22 November, 2012 Rapport Postad 22 November, 2012 Jag får upp alla, men detta kan bero på att jag är administratör på sidan. Sedan ser jag ju dessutom alla uppdateringar dessutom via twitterflödet, så jag har aldrig sett problemet. Men om man inte får upp det alls, är det ju ett problem. Eftersom så många har sett Facebooksidans inlägg har jag inte reflekterat över att det inte kom med i allas flöden.
O'Brien Postad 22 November, 2012 Rapport Postad 22 November, 2012 Jag ser fortfarande inga nyheter på min vägg. :lugn:
O'Brien Postad 21 Januari, 2013 Rapport Postad 21 Januari, 2013 Glatt överraskad upptäckte jag i dag att nyheterna numera kommer upp på min vägg.
Rekommenderade inlägg
Vänligen logga in för att kunna kommentera
Du kommer kunna lämna en kommentar efter att du har loggat in
Logga in nu